Banesa me qera prishtine 150 euro

Apartamente me qira ne Prishtine. Banesa. Prishtine. ... 150 € Promovo. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook ... Leshoj 3 banesa me qira ne lagjen Mati 1 ...MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Fushë Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Apartamente me qira ne Prishtine. Banesa. Prishtine. ... 150 € Promovo. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook ... Leshoj 3 banesa me qira ne lagjen Mati 1 ...Ofrohet me QIRA Banesa. €300; Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), Prishtinë ... Me qera Ofrohet me Qira zyra në rrugen B, mbi Heb’s. €330; Lëshohet banesa me qira në lagjën Qender (Aktash) - ID: 893 - Lokacioni: Prishtine, Aktash- Objekti Pika Luxury - Statusi: Me Qira - Lloji i Pronës Banese me Qera, Aktash, Prishtine te Pika Luxury Green Apartments Dhome e dites me kuzhine Dhome e fjetjes Banjo Kati 8, 350 € Kontakt: 044 186...Nov 08, 2022 · 8. Kati. Jepet shtepi me qera ditore ne qendren e vlores, perball stadiumit "flamurtari", 2+1 ne katin e 8 cmimi 30 euro nata shtepia eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 sallon, me 2 ballkon dhe kondi e pershtatshme per 6 persona... 17/11/2022 13:17... Lexo detajet.. 35 Euro. Shitet banesa With agreement Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 90m² n ... With agreement Prishtinë. Banesë Penthouse 141+180m2 ... With agreement Prishtinë. Ofrohet për SHITJE banesa n... 79,000.00 € Prishtinë. Shitet banesa në Lagjen Arb... 56,000.00 € Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 91.17m²... 850.00 € Prishtinë. Banesa posedon: Salon me kuzhine Dhome gjumi Tualet Terase Nxemja me termokos Cmimi: 250 euro Nr kontakti: +383 45 442 837 Banese me qera Leshohet banesa me qera afer rrethit te Viva fresh store tek Banesat e bardha. Banesa me qira Prishtinë. 2,524 likes · 3 talking about this. Flats for rentBanesë me qira në Dardani. Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Banesa ka sallon, kuzhine, banjo dhe dy dhoma ... Lokacioni: Lagje Dardania, rruga Leke Dukagjini, Prishtina. Çmimi: 290 Euro Madhësia: 55 meter katrore. Nr.8. Kati. Jepet shtepi me qera ditore ne qendren e vlores, perball stadiumit "flamurtari", 2+1 ne katin e 8 cmimi 30 euro nata shtepia eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 sallon, me 2 ballkon dhe kondi e pershtatshme per 6 persona... 17/11/2022 13:17... Lexo detajet.. 35 Euro. idiom list for esl studentsbanesa me qera Svi Nekretnine Sobe.Ipet me qera banesa ne lagjen Dardania 1 te stadiumi ne Peje , e perbere nga 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, kuzhina e kompletuar (pervec enelareses), nxemja qendrore me rryme (vaillant), rrobalaresja, interfoni dixhital me kamere, 2 ashensore (lifta), kati 2, e mobiluar dhe e gatshme per banim.Banese me qera ne Bregun e Diellit 150 EUR Numri i dhomave: 3 27 Shk 13:01 ipet banesa me qera ne breg te diellit 115 m2 15.. 150 EUR Numri i dhomave: 3 24 Shk 13:39 Ipet banesa me qera ne breg te diellit 115 m2 15.. 150 EUR Numri i dhomave: 3 Ruaj rezultatet e kërkimit MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!Apartment, banes me qera. is conveniently situated in Prishtinë Qender te Prishtinës, sheshi Zahir Pajaziti" hyrja 1,nr.33 in Pristina in 154 m from the centre. Apartment, banes me qera. facilities and services. The staff takes care of the making sure the rooms are clean and tidy, daily housekeeping is held. Apartment, banes me qera. is conveniently situated in Prishtinë Qender te Prishtinës, sheshi Zahir Pajaziti" hyrja 1,nr.33 in Pristina in 154 m from the centre. Apartment, banes me qera. facilities and services. The staff takes care of the making sure the rooms are clean and tidy, daily housekeeping is held.Banesë me qira në Dardani. Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Banesa ka sallon, kuzhine, banjo dhe dy dhoma ... Lokacioni: Lagje Dardania, rruga Leke Dukagjini, Prishtina. Çmimi: 290 Euro Madhësia: 55 meter katrore. Nr.Imobiliare-banesa me qera ne tirane 150 euro . Banesa me qera ne tirane 150 euro dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 2+1 tirane shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti kompleksi fratari shtepi me qera xhamlliku shtepi me qera astir shtepi me qera ish fusha e ...NLB Banka milwaukee road hiawatha passenger cars Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ...BANESA ME QIRA NË KALABRI. Lëshohet banesa e re me qira në Kalabri / Emshir, Kati i 4-të, dhomë dite me kuzhinë, dhoma gjumit, ballkon dhe banjo. Çmimi 250 Euro. tel. +383 (0)49 123 275. #onebedflat #flat #qira #banese #qender #banesa #ere #apartment #prishtina #realestate #new #center #rent #kosovo #pristina #estate #luxrealty #meqira # ...Banesë me qera Lagja TOPHANE, Banesa ndodhet ne katin 3 Siperfaqja e baneses eshte 68m2 Banesa ka kete renditje: 1 Sallon me kuzhine, 1 banjo, 1 Dhome fjetje, 1 Ballkon qmimi; 320euro/ muaji Kontakt: 045 584 613 045 584 719 0037744760020 viber,WhatsApp [email protected]ëshohet garsonjere me qira ne Ulpiane. Banesa eshte tersisht e mobiluar dhe eshte ne katin e parë. Agjensioni UNIK Prishtinë. Tel. ☎📞 045 539 511 Viber: ☎📞 +38345539511. E-mail: [email protected]ë. Banesa me qera 150 euro - është fraza më e kërkuar për të gjithë ata që kërkojnë banesa me qera 150 euro buxhet në muaj. Marrja e një banese me qera nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shkruani në kutinë e kërkimit " banesa me qera 150 euro " dhe të gjeni shpallje që përshtaten me karakteristikat tuaja të kërkimit. Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ... serverless deploy Banesa me Qera, Pristina. 1,698 likes · 5 talking about this. Leshojm banesa te ndryshme me qera. Cmimet e volitshmeWebApartamente me qira ne Prishtine. Banesa. Prishtine. ... 150 € Promovo. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook ... Leshoj 3 banesa me qira ne lagjen Mati 1 ... cannot connect to esxi web clientShitet banesa With agreement Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 90m² n ... With agreement Prishtinë. Banesë Penthouse 141+180m2 ... With agreement Prishtinë. Ofrohet për SHITJE banesa n... 79,000.00 € Prishtinë. Shitet banesa në Lagjen Arb... 56,000.00 € Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 91.17m²... 850.00 € Prishtinë.Ofrohet per Shitje Banesa Duplex 106m2 ne Kalabri ! 150 000 EUR Numri i dhomave: 3,5 Sot 23:53 Agjent për shitje të pronës Ofrohet Banesa 45m2 ne Pika Luxory Green ! DELTA 300 EUR / muaj Numri i dhomave: 2 Sot 23:53 Agjent për shitje të pronës Banes me qira ne Ulpiane 200 euro !DELTA 200 EUR / muaj Numri i dhomave: 1,5 Sipërfaqe: 40MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Fushë Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 150euro,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë ... N | Leshohet Banesa me #QIRA e pershtatshme per #Zyre.Banese me qera ne Bregun e Diellit 150 EUR Numri i dhomave: 3 27 Shk 13:01 ipet banesa me qera ne breg te diellit 115 m2 15.. 150 EUR Numri i dhomave: 3 24 Shk 13:39 Ipet banesa me qera ne breg te diellit 115 m2 15.. 150 EUR Numri i dhomave: 3 Ruaj rezultatet e kërkimit MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!Nov 08, 2022 · 8. Kati. Jepet shtepi me qera ditore ne qendren e vlores, perball stadiumit "flamurtari", 2+1 ne katin e 8 cmimi 30 euro nata shtepia eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 sallon, me 2 ballkon dhe kondi e pershtatshme per 6 persona... 17/11/2022 13:17... Lexo detajet.. 35 Euro. Marrja e një banese me qera nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shkruani në kutinë e kërkimit "banesa me qera 150 euro" dhe të gjeni shpallje që përshtaten me karakteristikat tuaja të kërkimit.Banesa me Qera , Pristina. 1,698 likes · 5 talking about this. Leshojm banesa te ndryshme me qera . Cmimet e volitshme. midjourney prompt generator ...WebKerkoni banese me qera!!! Ne ju sigurojme banesa te pershtatshme. Na dergo message dhe ne ju ... Cmimi: 150 euro. No photo description available.WebOct 02, 2020 · Banesë 56m2 në #SHITJE në... 50,000.00 € Prishtinë. Shitet banesa në Prishtinë... 750.00 € Prishtinë. Banesë – Zyre 88m2 NETO m... 1,300.00 € Prishtinë. Banesa ne shitje ne Rrugen ... With agreement Prishtinë. Shitet Banesa nqender t ulpi... 1.00 € Prishtinë. Banesa ne shitje 56,000.00 € Prishtinë. Apartment, banes me qera. is conveniently situated in Prishtinë Qender te Prishtinës, sheshi Zahir Pajaziti" hyrja 1,nr.33 in Pristina in 154 m from the centre. Apartment, banes me qera. facilities and services. The staff takes care of the making sure the rooms are clean and tidy, daily housekeeping is held. smma offers Shtëpi me Qira. Shtëpi me një dhomë gjumi, kuzhinë dhe sallon. Gjendet tek parku i qytetit në Prishtinë, çmimi i volitshëm 150€ ... Çmimi: 150 Euro.Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.Banesa në shitje dhe banesa me qera në Prishtinë, Kosove. Prona të tipologjive të ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Telefono RE/MAX ☎️ +355 698022481. × Konfirmimi i fshirjes së llogarisë. Your My RE/MAX account and all associated data have been successfully deleted. ...May 09, 2022 · JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA, Ju dote fitoni 10% te shumes FINALE ,per qdo klient qe sillni per koh te shkurt ne DodonaApartments, kurse per koh te gjatë si pas marrveshjes. Me Respekt! Dodona Apartments NA KONTAKTONI Mob +386 (0) 49 49 44 49 Viber +386 (0) 49 49 44 49 Shtëpi me Qira. Shtëpi me një dhomë gjumi, kuzhinë dhe sallon. Gjendet tek parku i qytetit në Prishtinë, çmimi i volitshëm 150€ ... Çmimi: 150 Euro.JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA, Ju dote fitoni 10% te shumes FINALE ,per qdo klient qe sillni per koh te shkurt ne DodonaApartments, kurse per koh te gjatë si pas marrveshjes. Me Respekt! Dodona Apartments NA KONTAKTONI Mob +386 (0) 49 49 44 49 Viber +386 (0) 49 49 44 49Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ...WebBanesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, troje dhe objekte të ndryshme me qira dhe në shitje në Prishtinë. esmeralda upton plano linkedin Të gjitha shpalljet për 'Banesa me qira' në Prishtinë deri në 200 Euro Patundshmëri - Kërkoni në Internet të gjitha shpalljet e patundshmërive, në shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtëpi.Banesa ka kete renditje: * Sallon me kuzhine * Dhome gjumi * Banjo * Ballkon * Korridor Qmimi: 200 € Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni: 046 166 499 WhatsApp & Viber +383 46 166 499WebBanesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ...Ofrohet per Shitje Banesa Duplex 106m2 ne Kalabri ! 150 000 EUR Numri i dhomave: 3,5 Sot 23:53 Agjent për shitje të pronës Ofrohet Banesa 45m2 ne Pika Luxory Green ! DELTA 300 EUR / muaj Numri i dhomave: 2 Sot 23:53 Agjent për shitje të pronës Banes me qira ne Ulpiane 200 euro !DELTA 200 EUR / muaj Numri i dhomave: 1,5 Sipërfaqe: 40jemi duke ndryshuar serverin - changing server Jan 27, 2019 · Banesa me qera ne tirane 150 euro dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 2+1 tirane shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti kompleksi fratari shtepi me qera xhamlliku shtepi me qera astir shtepi me qera ish fusha e aviacionit gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera shkoz Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 65 m² Description. Banese me qera Kompleksi Fitorja, Afer Roof Bistro, Prishtinë Banesa posedon:-Sallon me kuzhine-Dhome gjumi-Banjo-Ballkon Cmimi: 300€ 📞+38344150004 📞+38348150004 colostle expansion Ofrohet me QIRA Banesa. €300; Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), Prishtinë ... Me qera Ofrohet me Qira zyra në rrugen B, mbi Heb’s. €330; Banesa me qera 150 euro në lokacione apo qytete të ndryshme si në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Fushë Kosovë dhe qytete të tjera të Kosovës.MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Toggle navigation. Filtro. Kategorite. Të gjitha; Automjete ... SHITET APARTAMENT 2+1 TE STADIUMI DINAMO 125.000 EURO.Banesa eshte e mobiluar me stil dhe shije te gjithe invertarin e nevojshem jetese, leshohet per afat te gjate e pershtatshme per familje te vogel ose per çifte, depozita e obligueshme Detajet Përditsuar më November 5, 2020 at 11:23 am Çmimi: €330 Madhësia e pronës: 60 m² Dhomë gjumi: 1 Banjo: 1 Lloji i Pronës: Banesa Prona statuti: Me qera AdresaWith agreement Prishtinë. Shitet banesa 77m2 ne Kalabr... With agreement Prishtinë. Banesë 100m2 në #shitje n ... 110,000.00 € Prishtinë. Banesë 65m2 në #Shitje te ... With agreement Prishtinë. Ofrojm Banesën në Shitje n... 850.00 € Prishtinë. Banes me Qira 200.00 € Prishtinë.Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ... Apartment, banes me qera. is conveniently situated in Prishtinë Qender te Prishtinës, sheshi Zahir Pajaziti" hyrja 1,nr.33 in Pristina in 154 m from the centre. Apartment, banes me qera. facilities and services. The staff takes care of the making sure the rooms are clean and tidy, daily housekeeping is held.MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Fushë Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Banese me qera ne Prishtine Price: 65.00 € details posted 29 March 15:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Numri i dhomave 2 Description lshoj banes me qira ne prishtin per studente banesa posedon te gjitha renditjet e mobiluara 65 euro per person Contact the bidder Save ad besnik +38349454445Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ... upcoming hentai march Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë. Rreth prishtina estate. Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qera ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëherë kurrë nuk keni qenë më afër se tani.Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ...WebAug 10, 2019 · Lëshohet me qira banesa 5 dhomshe Lagjen ulpiana sip, 150 m2 2 Sallon ,1/Kuzhin,1/ Trapezari 3 ballkona te mdhej 1 shpajza 3 banjo 3 dhoma gjumi Koridori i madh Parking Nxemje me termokos Uje 24 ore E mobiluar E renovuar Ska lift Kati 3 Hymja me interfon Qmimi 600euro 1/muaj. 045 584 613. 045 584 719. [email protected] Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.Shpalljet nga banesa në Prishtinë. Më poshtë do të gjeni të gjitha banesa n ë Prishtinë që jepen me qira apo që janë në shitje. Ju mund të përdorni edhe “Kërkim i avancuar“, që gjendet në fund të kësaj faqeje. Ndaj sipas: Porosia e Paracaktuar. Ne shitje E renovuar. mute and deaf difference Jan 27, 2019 · Banesa me qera ne tirane 150 euro dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 2+1 tirane shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti kompleksi fratari shtepi me qera xhamlliku shtepi me qera astir shtepi me qera ish fusha e aviacionit gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera shkoz Shitet banesa With agreement Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 90m² n ... With agreement Prishtinë. Banesë Penthouse 141+180m2 ... With agreement Prishtinë. Ofrohet për SHITJE banesa n... 79,000.00 € Prishtinë. Shitet banesa në Lagjen Arb... 56,000.00 € Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 91.17m²... 850.00 € Prishtinë.Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ... Prishtinë. Banesa me qera 150 euro - është fraza më e kërkuar për të gjithë ata që kërkojnë banesa me qera 150 euro buxhet në muaj. Marrja e një banese me qera nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shkruani në kutinë e kërkimit " banesa me qera 150 euro " dhe të gjeni shpallje që përshtaten me karakteristikat tuaja të kërkimit.Lëshohet garsonjere me qira ne Ulpiane. Banesa eshte tersisht e mobiluar dhe eshte ne katin e parë. Agjensioni UNIK Prishtinë. Tel. ☎📞 045 539 511 Viber: ☎📞 +38345539511. E-mail: [email protected] ofrohet Edhe ditore, javore, mujore. Banesa ofrohet me qira per kohe te shkurte dhe te gjate. Banesa gjendet ne objekt te vecante ku qasje ne hyrje dhe oborr kane qasje shume pak banore. Numri kontaktues: 044- 56 77 67/ 044455407. Viber: +38344-455-407. chances of getting hiv from escort WebShikoni shpalljet e ofruara direkt nga pronarët e shtëpive për banesa me qira 150 euro në muaj dhe zgjidhni banesat ideale për ju në lokacione apo qytete të ndryshme në Prishtinë, Prizren, Pejë, Gjakovë, Fushë Kosovë dhe qytete të tjera të Kosovës. Banesa me qera 150 euro në muaj - Ofertat më të mira në tregBanese me qera ne Prishtine Price: 65.00 € details posted 29 March 15:37 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Numri i dhomave 2 Description lshoj banes me qira ne prishtin per studente banesa posedon te gjitha renditjet e mobiluara 65 euro per person Contact the bidder Save ad besnik +38349454445Euro/Türk Lirası kur grafiğini, geçmiş verilerini tlkur.com adresinde öğrenebilirsiniz. AB Euro, €, Avrupa Birliği ülkelerince kullanılan para birimidir. Euro, European Central Bank (ECB) tarafından kontrol edilmektedir.WebWebBANESA ME QIRA NË KALABRI. Lëshohet banesa e re me qira në Kalabri / Emshir, Kati i 4-të, dhomë dite me kuzhinë, dhoma gjumit, ballkon dhe banjo. Çmimi 250 Euro. tel. +383 (0)49 123 275. #onebedflat #flat #qira #banese #qender #banesa #ere #apartment #prishtina #realestate #new #center #rent #kosovo #pristina #estate #luxrealty #meqira # ...4 yıl önce. Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ... SHITET BANESA 83.7 m2 ne HIG CENTER Banesa posedon: Sallon Kuzhin Dhome per Prinder Dhome per Femij Banjo Wc ...WebBanesë me qira në Dardani. Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Banesa ka sallon, kuzhine, banjo dhe dy dhoma ... Lokacioni: Lagje Dardania, rruga Leke Dukagjini, Prishtina. Çmimi: 290 Euro Madhësia: 55 meter katrore. Nr.Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ...Ipet me qera banesa ne lagjen Dardania 1 te stadiumi ne Peje , e perbere nga 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, kuzhina e kompletuar (pervec enelareses), nxemja qendrore me rryme (vaillant), rrobalaresja, interfoni dixhital me kamere, 2 ashensore (lifta), kati 2, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Te interesuarit te ...WebBanesë me qira në Dardani. Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Banesa ka sallon, kuzhine, banjo dhe dy dhoma ... Lokacioni: Lagje Dardania, rruga Leke Dukagjini, Prishtina. Çmimi: 290 Euro Madhësia: 55 meter katrore. Nr. Apartment, banes me qera. is conveniently situated in Prishtinë Qender te Prishtinës, sheshi Zahir Pajaziti" hyrja 1,nr.33 in Pristina in 154 m from the centre. Apartment, banes me qera. facilities and services. The staff takes care of the making sure the rooms are clean and tidy, daily housekeeping is held.Kat i shtepisë me qira te Parku i qytetit. Ka kuzhine, sallon, një dhomë të madhe të ... Lokacioni: Parku i Qytetit, Prishtina. Çmimi: 150 Euro Madhësia: 60 meter katrore. Nr. Kontaktues: +38349592662Prishtinë. Banesa me qera 150 euro - është fraza më e kërkuar për të gjithë ata që kërkojnë banesa me qera 150 euro buxhet në muaj. Marrja e një banese me qera nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe të shkruani në kutinë e kërkimit " banesa me qera 150 euro " dhe të gjeni shpallje që përshtaten me karakteristikat tuaja të kërkimit. banesa me qera tiran Online 524 lexues | 48 njoftime ne pritje Premium 1 E Mobiluar 1,000 Euro Premium Duplex: 2+1+**2 Wc & Verande Me Super Pamje (fiks Te Gjim. Sami Frasheri - Rr. Barrikadave) Pllt V. 2020 | Inves Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.10 Km nga qendra) 2+1 Dhoma|Sallon 152 m2 Siperfaqa E Mobiluar Mobilimi 7 KatiPatundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 65 m² Description. Banese me qera Kompleksi Fitorja, Afer Roof Bistro, Prishtinë Banesa posedon:-Sallon me kuzhine-Dhome gjumi-Banjo-Ballkon Cmimi: 300€ 📞+38344150004 📞+38348150004Shpalljet nga banesa në Prishtinë. Më poshtë do të gjeni të gjitha banesa n ë Prishtinë që jepen me qira apo që janë në shitje. Ju mund të përdorni edhe “Kërkim i avancuar“, që gjendet në fund të kësaj faqeje. Ndaj sipas: Porosia e Paracaktuar. Ne shitje E renovuar.banesa me qera tiran Online 524 lexues | 48 njoftime ne pritje Premium 1 E Mobiluar 1,000 Euro Premium Duplex: 2+1+**2 Wc & Verande Me Super Pamje (fiks Te Gjim. Sami Frasheri - Rr. Barrikadave) Pllt V. 2020 | Inves Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.10 Km nga qendra) 2+1 Dhoma|Sallon 152 m2 Siperfaqa E Mobiluar Mobilimi 7 KatiWebWeb malachite stone benefits Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ... short story on gratitude to parents Apartment, banes me qera. is conveniently situated in Prishtinë Qender te Prishtinës, sheshi Zahir Pajaziti" hyrja 1,nr.33 in Pristina in 154 m from the centre. Apartment, banes me qera. facilities and services. The staff takes care of the making sure the rooms are clean and tidy, daily housekeeping is held. Ipet me qera banesa ne lagjen Dardania 1 te stadiumi ne Peje , e perbere nga 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, kuzhina e kompletuar (pervec enelareses), nxemja qendrore me rryme (vaillant), rrobalaresja, interfoni dixhital me kamere, 2 ashensore (lifta), kati 2, e mobiluar dhe e gatshme per banim.bahqe Teatri Teatri kombetar Teatri prapa Tophane Tregtia Tregu i devizave Prishtine Uglar Ulpiana Ulpianë Ulpianë, te oficerat Ulpianë,yu program Uni projekt Velania Vellusha Veternik Veternik,Prishtine Vg construction Villa Panorama Viva Xhamia Yu program Zona ekonomike.MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Toggle navigation. Filtro. Kategorite. Të gjitha; Automjete ... SHITET APARTAMENT 2+1 TE STADIUMI DINAMO 125.000 EURO.WebWebBanesa me Qera , Pristina. 1,698 likes · 5 talking about this. Leshojm banesa te ndryshme me qera . Cmimet e volitshme. midjourney prompt generator ...jemi duke ndryshuar serverin - changing server Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ...Banesa me Qera , Pristina. 1,698 likes · 5 talking about this. Leshojm banesa te ndryshme me qera . Cmimet e volitshme. midjourney prompt generator ... hostile movie characters Jan 27, 2019 · Imobiliare-banesa me qera ne tirane 150 euro . Banesa me qera ne tirane 150 euro dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 2+1 tirane shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti kompleksi fratari shtepi me qera xhamlliku shtepi me qera astir shtepi me qera ish fusha e ... Banesë me qera Lagja TOPHANE, Banesa ndodhet ne katin 3 Siperfaqja e baneses eshte 68m2 Banesa ka kete renditje: 1 Sallon me kuzhine, 1 banjo, 1 Dhome fjetje, 1 Ballkon qmimi; 320euro/ muaji Kontakt: 045 584 613 045 584 719 0037744760020 viber,WhatsApp [email protected] qera Banesë me qira në Ulpianë €260 tek lokalet e Lesnes, Ulpianë, Prishtinë 1 1 65m2 m² Banesa Details Monopol Patundshmeri 2 years ago Featured Ne shitje Ofrohet PËR SHITJE Banesë 3+1 €115,000 në lagjen Prishtina e Re, Prishtinë 3 2 127m2 m² Banesa Details Kompas Patundshmëri 2 years ago Featured Me qera Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1 €400Banesa me qira Prishtinë. 2,524 likes · 3 talking about this. Flats for rentBanesë 56m2 në #SHITJE në... 50,000.00 € Prishtinë. Shitet banesa në Prishtinë... 750.00 € Prishtinë. Banesë - Zyre 88m2 NETO m... 1,300.00 € Prishtinë. Banesa ne shitje ne Rrugen ... With agreement Prishtinë. Shitet Banesa nqender t ulpi... 1.00 € Prishtinë. Banesa ne shitje 56,000.00 € Prishtinë. brutally honest person Banesa me qera Prishtine 150 euro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse ...Banesa me qira Prishtinë. 2,524 likes · 3 talking about this. Flats for rentMirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. WebBanesa me qira Prishtinë. 2,524 likes · 3 talking about this. Flats for rentPatundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 65 m² Description. Banese me qera Kompleksi Fitorja, Afer Roof Bistro, Prishtinë Banesa posedon:-Sallon me kuzhine-Dhome gjumi-Banjo-Ballkon Cmimi: 300€ 📞+38344150004 📞+38348150004 free movie screenings online Apartamente me qira ne Prishtine. Banesa. Prishtine. ... 150 € Promovo. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook ... Leshoj 3 banesa me qira ne lagjen Mati 1 ... Ofrojm Banesën me qera për Zyre, Ulpian 350 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 Sipërfaqe: 70 Sot 22:45 Agjent për shitje të pronës Banes me qira Ulpian 400 € 400 EUR / muaj Numri i dhomave: 2,5 Sipërfaqe: 70 Sot 22:35 Banese me qira ne lagjen Ulpiana 1+1 270 EUR / muaj Numri i dhomave: 1 Sot 22:34 Agjent për shitje të pronësOfrohet me QIRA Banesa. €300; Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), Prishtinë ... Me qera Ofrohet me Qira zyra në rrugen B, mbi Heb’s. €330;Banesa ofrohet Edhe ditore, javore, mujore Banesa ofrohet me qira per kohe te shkurte dhe te gjate. Banesa gjendet ne objekt te vecante ku qasje ne hyrje dhe oborr kane qasje shume pak banore. Numri kontaktues: 044- 56 77 67/ 044455407 Viber: +38344-455-407 duitnow casino e wallet Jan 27, 2019 · Banesa me qera ne tirane 150 euro dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera 2+1 tirane shtepi me qera laprake shtepi me qera qyteti studenti kompleksi fratari shtepi me qera xhamlliku shtepi me qera astir shtepi me qera ish fusha e aviacionit gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera shkoz MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. Toggle navigation. Filtro. Kategorite. Të gjitha; Automjete ... SHITET APARTAMENT 2+1 TE STADIUMI DINAMO 125.000 EURO.4 yıl önce. Banesa e gatshme për banim 2 1 tek "Lagjja e Muhxhereve" në Prishtinë objekti banesor "Pozhegu Brothers", me saktesisht ne ... SHITET BANESA 83.7 m2 ne HIG CENTER Banesa posedon: Sallon Kuzhin Dhome per Prinder Dhome per Femij Banjo Wc ...Banesa me Qera , Pristina. 1,698 likes · 5 talking about this. Leshojm banesa te ndryshme me qera . Cmimet e volitshme. midjourney prompt generator; things to do in cozumel mexico; nec sl2100 cheat sheet; big block chevy intake manifold casting numbers; ejaculate on hairy pussy free thumb ...Lëshohet Banes me Qira në Prishtinë, në rrugën Aleks Buda. ... Banesa është komplet e mobiluar dhe e pa banuar më parë. Cmimi: 250 euro. contemporary poets JEMI TE INTERESUAR TE BASHKPUNOJM ME TE GJITHA AGJENSIONET QE MERREN ME QIRA, Ju dote fitoni 10% te shumes FINALE ,per qdo klient qe sillni per koh te shkurt ne DodonaApartments, kurse per koh te gjatë si pas marrveshjes. Me Respekt! Dodona Apartments NA KONTAKTONI Mob +386 (0) 49 49 44 49 Viber +386 (0) 49 49 44 49Smartphones unter 150 Euro Test 2022 Billige Handys ohne Vertrag von Samsung, Xiaomi, Redmi, Realme, Motorola Smartphone-Bestenliste bis 150 Euro Kaufberatung Jetzt vergleichen! Fazit: Günstige Handys ohne Vertrag unter 150 Eur. FAQ: Smartphones unter 150 Euro.Web the plaza ucr